4Home.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na 4Home.cz. Stačí jen nakoupit na 4Home.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

3,5%cashback

V nabídce obchodu 4Home.cz naleznete kvalitní vybavení do domácnosti. Obchod nabízí bytový textil, jídelní soupravy, kosmetiku, oblečení a vybavení pro zahradu. Zabývají se také prodejem doplňků a dekorací, domácích spotřebičů, grilů, zahradních domků a potřeb pro úklid jako jsou vysavače, mopy, žehličky a další.

Pro 4Home.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit