4camping.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na 4camping.cz. Stačí jen nakoupit na 4camping.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

2,5 - 4%cashback

Na 4camping.cz pořídíte vybavení do přírody, jako jsou stany, spacáky, karimatky, batohy, obuv, oblečení a dále vybavení na vodní a zimní sporty, kempování a turistiku. Zabývají se také prodejem termoprádla, hygienických potřeb, lékárniček, horolezeckých doplňků či rychleschnoucích ručníků.

Pro 4camping.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

  • 2,5% z nákupu zboží se slevou vyšší než 19 %

  • 4% z nákupu standardního zboží

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit