3dfitness.cz (e-shop)

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na 3dfitness.cz (e-shop). Stačí jen nakoupit na 3dfitness.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

2,5%cashback

V e-shopu 3dfitness.cz si můžete vybrat z nabídky fitness nářadí pro instruktory, školy a fitness centra. Nabízí běhací pásy, fitness stroje, stepy, činky, tyče, závaží, expandery. Dále pak nabízejí realizaci fitness center včetně dodávky sportovní hudby a profesionálního fitness nářadí.

Společnost 3dfitness.cz již 10 let realizuje úspěšná fitness centra. Zabývají se aktivní podporou fitness instruktorů a trenérů. Nabízí celou řadu produktů pro skupinová cvičení, funkční trénink a komplexní vybavení fitness. Jsou výhradními distributory značek TRX, Total Gym, Escape, Matrix a Tomahawk.

Pro 3dfitness.cz (e-shop) a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit