123zlavy.sk

Stačí jen nakoupit na 123zlavy.sk skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

2%cashback

Portál 123zlavy.sk je zameraný na to aby vám prinášal každý deň bezkonkurenčnú ponuku s výraznou zľavou, aby ste si mohli vo vašom meste vyskúšať to, po čom ste vždy túžili, za fantastické ceny. Využívame silu hromadného nakupovania. Vyjednáme pre vás tie najlepšie akcie v meste so zľavami až do 95 % v reštauráciách, baroch, beauty salónoch, na wellness, zábavu, víkendové pobyty, športové akcie a iné zaujímavé služby ako aj tovary.

Pro 123zlavy.sk a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit